با انبارهمیار تماس بگیرید.

در انبارهمیار تصمیم گرفته شده است که معتبرترین مرجع دانش انبار و انبارداری و مدیریت موجودی و قطعات یدکی در اختیار تمام صنعتگران و فعالان قرار گیرد. این موضوع در ماموریت و چشم انداز انبارهمیار دیده شده است.

مجموعه انبارهمیار همانطور که از اسمش پیداست به عنوان همیار شما و در کنار شما در بحث انبار خواهد بود. بنابراین هر زمان که احساس کردید نیاز به کمک در زمینه بهینه سازی سیستم انبار دارید با ما تماس بگیرید. هر زمان که در پیاده سازی سیستم انبار نیاز به مشاوره داشتید با ما در تماس باشید. ما کمکتان خواهیم کرد و همیار شما خواهیم بود. بهترین راه تماس ایمیل است چرا که در بهترین زمان پاسخ شما را کامل خواهیم داد و امکان پیوست فایل نیز وجود دارد.

هر زمان که مشکلی در دریافت محصولات دانلودی انبارهمیار داشتید (هرچند این احتمال خیلی خیلی پائین است) به هیچ عنوان نگران نباشید، رسیدن محصولات انبارهمیار را تضمین می کنیم. پس از پرداخت در لحظه فایل‌ها را دریافت خواهید کرد و اگر احتمالاً مشکلی پیش آمد، فایل‌ها را ایمیل خواهیم کرد. بابت این موضوع هیچ نگران نباشید و ما در کنارتان خواهیم بود.

روش‌ها ارتباط با انبارهمیار مختلف است: می‌توانید از فرم تماس با ما در زیر استفاده کنید، می توانید ایمیل بزنید، می‌توانید اس ام اس دهید و در مواقع خیلی ضروری می‌توانید تماس بگیرید.

بهترین راه تماس ایمیل است:

هر زمان نیاز به کمک داشتید ایمیل بزنید.

info@anbarhamyar.ir

farzaneh.akhtarshenas@gmail.com

ارسال اس ام اس:

۰۹۱۵۱۳۷۱۶۶۷

3 + 1 = ?